top of page
Introducing our law firm

Radca Prawny Szczecin- Bogdan Smolira

Introducing our law firm

Prawnik Ekspert od Pomocy Zadłużonym, Cywilnych Spraw Majątkowych i Finansowych, Sporów z Bankami i Ubezpieczycielami, Upadłości Konsumenckiej oraz Odszkodowań.

Adwokat Stargard Radca prawny Stargard Kancelaria adwokacka Stargard kancelaria radcy prawnego Stargard upadłość konsumencka stargard odszkodowania stargard porady prawne Stargard Prawnik Stargard kancelria prawna Stargard

Radca Prawny Szczecin - Kancelaria Radcy Prawnego Szczecin

Bogdan Smolira, radca prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie oraz doradca restrukturyzacyjny, oferuje kompleksową pomoc prawną na terenie Szczecina. Znajdziesz tutaj wsparcie w dziedzinach specjalizacji prawniczej:

 • Prawo Cywilne i Sprawy Majątkowe

Zaufaj doświadczeniu kancelarii radcowskiej w obszarze prawa cywilnego i spraw majątkowych. Jako profesjonalny prawnik ze Szczecina, Bogdan Smolira zapewnia skuteczną pomoc i reprezentację w sprawach spadkowych, umowach oraz wszelkich kwestiach związanych z finansami majątkiem.

 • Spory z Bankami i Funduszami

Radca Prawny Bogdan Smolira prowadzi skomplikowane sprawy dotyczące sporów sądowych z bankami oraz funduszami, w szczególności z zakresu kredytów i pożyczek, w tym kredytów frankowych i złotówkowych.

 • Upadłość Konsumencka i Firmowa​

Bogdan Smolira, radca prawny, a także doradca restrukturyzacyjny, specjalizuje się w upadłości konsumenckiej i firmowej,  a tym samym zapewnia kompleksową pomoc prawną na każdym etapie postępowania upadłościowego.

 • Restrukturyzacja Zadłużonych Firm i Konsumentów 

Doradztwo restrukturyzacyjne to specjalność naszej kancelarii prawnej. Pomagamy firmom i konsumentom w przezwyciężaniu trudności finansowych poprzez skuteczne restrukturyzacje i strategie oddłużeniowe, które przywracają płynność finansową i chronią majątek przed egzekucją.

 • Obsługa Prawna Biznesu 

Jako prawnik zajmujący się obsługą prawną firm w Szczecinie, Bogdan Smolira służy fachowym doradztwem i kompleksową opieką prawną dla przedsiębiorców z różnych branż

 • Spory z Ubezpieczycielami i Odszkodowania

Bogdan Smolira, radca prawny ze Szczecina, skutecznie reprezentuje klientów w sprawach z ubezpieczycielami oraz w dochodzeniu wszelkich odszkodowań oraz zadośćuczynień

Kancelaria Prawna Szczecin

Jesteśmy doświadczoną kancelarią prawniczą z siedzibą w Szczecinie, świadczącą kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług prawnych, opartych na wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmie. Nasza kancelaria radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego świadczy usługi prawnicze i doradztwo restrukturyzacyjne w obszarach takich jak:

 • Prawo cywilne,

 • Prawo spadkowe,

 • Prawo nieruchomości,

 • Prawo umów i zobowiązań,

 • Prawo ubezpieczeń i odszkodowania

 • Prawo upadłościowe,

 • Prawo restrukturyzacyjne,

 • Prawo bankowe,

 • Postępowanie egzekucyjne.

Adwokat Stargard Radca prawny Stargard Kancelaria adwokacka Stargard kancelaria radcy prawnego Stargard upadłość konsumencka stargard odszkodowania stargard porady prawne Stargard prawnik Stargard kancelaria prawna Stargard

Adwokat Szczecin

W ramach pomocy prawnej w mojej kancelarii radcy prawnego w Szczecinie pełni dyżury również adwokat Szczecin, który prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Stanowi to dodatkowe wsparcie mojej działalności prawniczej z zakresu dziedzin prawa, których nie prowadzę na co dzień osobiście. Kancelaria Adwokacka Szczecin zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami prawa karnego oraz cywilnego. Tym samym w mojej działalności radcy prawnego w Szczecinie mogę zapewnić kompleksową pomoc prawną niemalże wszystkim klientom zamieszkałym w Szczecnie i okolicach. Mimo dużej konkurencyjności adwokatów ze Szczecina na lokalnym rynku wciąż jest zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych prawników i kancelarie adwokackie. W związku z tym konieczne jest umożliwienie moim klientom dostępu do usługi adwokackiej na najwyższym poziomie pod jednym adresem.

Prawnik Szczecin

Tylko radcy prawni Szczecin i adwokaci Szczecin zajmują się zawodowo pomocą prawną jako profesjonalni prawnicy w naszym mieście. Warto więc szukać pomocy prawnej w kancelariach radców prawnych i kancelariach adwokatów. Każdy z wymienionych prawników posiada takie same uprawnienia do świadczenia usług prawnych.

Jako uprawniony radca prawny i doświadczony prawnik w Szczecinie w swojej kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego gwarantuję usługi prawne najwyższej jakości, zgodne z najwyższymi standardami zawodu radcy prawnego. Moja wieloletnia praktyka w zawodzie prawnika w Szczecinie i wąska specjalizacja są kluczem skutecznego działania. Tytuł doradcy restrukturyzacyjnego natomiast przekłada się na wiedzę ekspercką z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Biurko

Kancelaria w Szczecinie

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Szczecin

Siłą kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego jest specjalizacja i ukierunkowanie na usługi prawne w określonych dziedzinach prawa. Głównymi obszarami zainteresowań i większości przyjmowanych przez kancelarię zleceń są sprawy dotyczące zadłużenia i niewypłacalności, w tym ochrony majątku przed egzekucją, oddłużania nieruchomości, upadłości konsumenckiej, sporów sądowych z bankami i funduszami (pożyczki, kredyty, frankowicze), restrukturyzacji podmiotów i przedsiębiorstw, kompleksowej obsługi prawnej biznesu oraz dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień.  W tych dziedzinach oferuję wiedzę ekspercką i bogate doświadczenie poparte przeprowadzeniem z sukcesem wielu spraw.

Moja kancelaria mieści się w samym centrum Szczecina przy ul. Zbożowej 4A/2 - budynek Lastadia, I piętro. Spotkania z doradcą restrukturyzacyjnym i radcą prawnym w szczecińskiej kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego należy umawiać z wyprzedzeniem. Umówić wizytę albo skontaktować się możesz telefonicznie, emailowo albo poprzez formularz kontaktowy. Jako radca prawny i doradca restrukturyzacyjny w mieście Szczecin pozostaję do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń: 690 966 900
Napisz: kancelaria@smolira.pl

ul. Zbożowa 4A

70 - 653 Szczecin

tel. 690 966 900

email: kancelaria@smolira.pl

Godziny otwarcia: Pn - Pt: 09:00-17:00

(wymagane uprzednie umówienie wizyty)

bottom of page