top of page
Introducing our law firm

Bogdan Smolira - radca prawny i doradca restrukturyzacyjny Warszawa 

Adwokat i radca prawny Stargard. Kancelaria adwokacka i radcy prawnego. Adwokat i radca prawny Warszawa kancelaria adwokacka warszawa doradca restrukturyzacyjny warszawa upadłość konsumencka stargard i warszawa

Jestem radcą prawnym

i doradcą restrukturyzacyjnym.

Specjalizuję się w pomocy dłużnikom i oddłużaniu, restrukturyzacjach firm, upadłościach,

sporach z bankami

[umowy frankowe i kredyty],

prawie biznesu oraz odszkodowaniach.

Jako radca prawny z Warszawy świadczę pomoc prawną zarówno na rzecz przedsiębiorców i klientów indywidualnych. W ramach wykonywanych usług udzielam porad prawnych i konsultacji oraz sporządzam opinie prawne i dokumenty. Każdy radca prawny tak samo jak adwokat występuje przed sądami, urzędami, w tym prokuraturą, policją i komornikiem w charakterze pełnomocnika i obrońcy. Ponadto radca prawny Warszawa może być pełnomocnikiem we wszelkich czynnościach pozasądowych. Radcy prawni są specjalistami prawa gospodarczego, a tym samym świadczą profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców oraz spółek. Zajmują się również redagowaniem, analizą i wykładnią umów. Jako profesjonalni prawnicy uczestniczą przy mediacjach i negocjacjach w imieniu albo obok swoich klientów. Wszystkie wymienione czynności świadczy moja kancelaria radcy prawnego z Warszawy.

Radca Prawny Warszawa

Warsaw, Poland panorama of city center.jpg

Adwokat Warszawa

W ramach pomocy prawnej w mojej kancelarii radcy prawnego w Warszawie pełni dyżury również adwokat Warszawa, który prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Stanowi to dodatkowe wsparcie mojej działalności prawniczej z zakresu dziedzin prawa, których nie prowadzę na co dzień osobiście. Kancelaria Adwokacka Warszawa zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami prawa karnego oraz cywilnego. Tym samym w mojej działalności radcy prawnego w Warszawie mogę zapewnić kompleksową pomoc prawną niemalże wszystkim klientom zamieszkałym w Warszawie i okolicach. Mimo dużej konkurencyjności adwokatów z Warszawy na lokalnym rynku wciąż jest zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych prawników i kancelarie adwokackie. W związku z tym konieczne jest umożliwienie moim klientom dostępu do usługi adwokackiej na najwyższym poziomie pod jednym adresem.

Business, Technology, Internet and network concept. Employment Law..jpg

Doradca restrukturyzacyjny Warszawa

W zakresie działalności kancelarii doradcy restrukturyzacyjnego wykonuję usługi doradztwa restrukturyzacyjnego dla firm i osób indywidualnych. Doradca restrukturyzacyjny z Warszawy jest specjalistą od prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Zajmuje się on prawem niewypłacalności. W postępowaniach upadłościowych pełni rolę syndyka masy upadłościowej. W postępowaniach restrukturyzacyjnych występuje natomiast jako nadzorca sądowy, nadzorca układu lub zarządca.

Doradca restrukturyzacyjny Warszawa jest ekspertem w prowadzeniu restrukturyzacji zadłużenia firm borykających się z utratą płynności finansowej. Dzięki wiedzy z zakresu prawa, ekonomii i zarządzania skutecznie wdraża procedury restrukturyzacyjne w przedsiębiorstwach. Skutkiem przeprowadzonych działań restrukturyzacyjnych jest przywrócenie płynności finansowej w firmie, utrzymanie jej na rynku i uniknięcie upadłości. Nierzadko doradców restrukturyzacyjnych nazywa się lekarzami przedsiębiorstw.

Audyt prawny i ekonomiczny funkcjonowania przedsiębiorstwa pozwala przygotować plan restrukturyzacyjny, który jest podstawą prowadzenia postępowania restrukturyzacyjnego. Plan restrukturyzacyjny stanowi analizę przyczyn powstania zadłużenia w firmie i szczegółowy harmonogram naprawczy przedsiębiorstwa. Jeśli doradcę restrukturyzacyjnego możemy nazwać lekarzem firm to plan restrukturyzacyjny jest diagnozą choroby i receptą na uzdrowienie przedsiębiorstwa.

Prawnik Warszawa

Tylko radcy prawni Warszawa i adwokaci Warszawa zajmują się zawodowo pomocą prawną jako profesjonalni prawnicy w naszym mieście. Warto więc szukać pomocy prawnej w kancelariach radców prawnych i kancelariach adwokatów. Każdy z wymienionych prawników posiada takie same uprawnienia do świadczenia usług prawnych.

Jako uprawniony radca prawny i doświadczony prawnik z Warszawy w swojej kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego gwarantuję usługi prawne najwyższej jakości, zgodne z najwyższymi standardami zawodu radcy prawnego. Moja wieloletnia praktyka w zawodzie prawnika w Warszawie i wąska specjalizacja są kluczem skutecznego działania. Tytuł doradcy restrukturyzacyjnego natomiast przekłada się na wiedzę ekspercką z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Specjalizacja prawnicza mojej kancelarii nadaje jej niszowy, butikowy charakter

Siłą kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego jest specjalizacja i ukierunkowanie na usługi prawne w określonych dziedzinach prawa. Głównymi obszarami zainteresowań i większości przyjmowanych przez kancelarię zleceń są sprawy dotyczące zadłużenia i niewypłacalności, w tym ochrony majątku przed egzekucją, oddłużania nieruchomości, upadłości konsumenckiej, sporów sądowych z bankami i funduszami (pożyczki, kredyty, frankowicze), restrukturyzacji podmiotów i przedsiębiorstw, kompleksowej obsługi prawnej biznesu oraz dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień.  W tych dziedzinach oferuję wiedzę ekspercką i bogate doświadczenie poparte przeprowadzeniem z sukcesem wielu spraw.

radca prawny stargard radca prawny warszawa adwokat stargard adwokat warszawa odszkodowania stargard odszkodowania warszawa doradca restrukturyzacyjny stargard doradca restrukturyzacyjny warszawa prawnik stargard prawnik warszawa
Street view in the business center with palace of culture and modern towers in Warsaw, Pol

Kancelaria radcy prawnego Warszawa i doradcy restrukturyzacyjnego w Warszawie

Prowadzę kancelarię prawną i restrukturyzacyjną w samym sercu Warszawy, przy ul. Widok 8/5 - V piętro (vis a vis hotelu Puro). Spotkania w kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego należy umawiać z wyprzedzeniem. Umówić wizytę albo skontaktować się możesz telefonicznie, emailowo albo poprzez formularz kontaktowy. Jako radca prawny z Warszawy i doradca restrukturyzacyjny w Warszawie pozostaję do Twojej dyspozycji.

Radca Prawny Doradca Restrukturyzacyjny

Bogdan Smolira - Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego

 

ul. Widok 8/5

00-023 Warszawa

tel: 690 966 900

email: kancelaria@smolira.pl

Godziny otwarcia: 09:00 - 19:00

bottom of page