top of page

Doradca restrukturyzacyjny Warszawa

Doradca Restrukturyzacyjny Bogdan Smolira

licencja Ministra Sprawiedliwości nr 1103

ekspert prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego

doradca-restrukturyzacyjny-warszawa.jpeg

Czym zajmuje się doradca restrukturyzacyjny w Warszawie?

Jestem doradcą restrukturyzacyjnym z Warszawy. Zajmuję się zawodowo prawem restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Jestem profesjonalistą w dziedzinie restrukturyzacji zadłużonych firm i konsumentów. Jako doradca restrukturyzacyjny posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresie prawa, ekonomii, zarządzania i finansów. Dzięki tym kompetencjom skutecznie wdrażam procedury naprawcze w firmach i przywracam płynność finansową przedsiębiorcom i osobom prywatnym. Jestem specjalistą od postępowań upadłościowych, zarówno upadłości gospodarczych jak i konsumenckich. Poza rolą pełnomocnika w postępowaniach upadłościowych występuję jako syndyk masy upadłościowej. 
 

Twoja firma stała się niewypłacalna?
Nie radzisz sobie z długami?
Skontaktuj się ze mną, doradcą restrukturyzacyjnym - ja wiem jak Ci pomóc!

Business, Technology, Internet and network concept. Employment Law..jpg

Doradztwo restrukturyzacyjne

Jako doradca restrukturyzacyjny Warszawa świadczę interdyscyplinarne usługi doradztwa restrukturyzacyjnego dla przedsiębiorców i konsumentów z Warszawy i okolic. Czynności doradztwa restrukturyzacyjnego obejmują udzielanie porad, konsultacji, prowadzenie negocjacji, a przede wszystkim postępowań z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Celem moich działań ma być uniknięcie bankructwa i przywrócenie płynności finansowej, a gdy jest to niemożliwe skuteczne oddłużenie w ramach postępowania upadłościowego. W ramach swoich działań buduję szyte na miarę strategie oddłużeniowe dla firm i konsumentów.

Restrukturyzacja firmy Warszawa

Restrukturyzacja firmy to szereg działań faktycznych i prawnych podejmowanych przez doradcę restrukturyzacyjnych w niewypłacalnej albo zagrożonej niewypłacalnością firmie, które umożliwić mają przywrócenie płynności finansowej, uniknięcie egzekucji z majątku i rachunków bankowych i w konsekwencji uchronić przed upadłością. Restrukturyzację w myśl prawa restrukturyzacyjnego przeprowadza się w 4 rodzajach postępowań: postępowaniu o zatwierdzenie układu, przyspieszonym postępowaniu układowym, postępowaniu układowym oraz postępowaniu sanacyjnym. Jednak restrukturyzacje firmy to również szereg innych działań nie objętych prawem restrukturyzacyjnym, które doświadczony doradca restrukturyzacyjny musi wdrożyć, aby skutecznie przeprowadzić procedurę restrukturyzacyjną w firmie i utrzymać ją na rynku.

bottom of page