Radca Prawny Bogdan Smolira Kancelaria Radcy Prawnego w Stargardzie

Bogdan Smolira jako profesjonalny prawnik ze Stargardu skutecznie rozwiąże Twój problem prawny.

Radca prawny Stargard - Kancelaria radcy prawnego Stargard

Adwokat Stargard Radca prawny Stargard Kancelaria adwokacka Stargard kancelaria radcy prawnego Stargard upadłość konsumencka stargard odszkodowania stargard porady prawne Stargard Prawnik Stargard kancelria prawna Stargard

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie i doradcą restrukturyzacyjnym. Pochodzę ze Stargardu i tutaj rozpocząłem swoją prawniczą ścieżkę zawodową.

Własną kancelarię prawną prowadzę w Stargardzie od 2011 roku. Mimo ekspansji mojej kancelarii prawniczej na rynki większych miast takich jak Szczecin i Warszawa, wciąż czerpię satysfakcję z pomocy stargardzianom.

Usługi prawne w ramach stargardzkiej kancelarii radcy prawnego świadczę dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców ze Stargardu i okolic.

Specjalizuję się w postępowaniach sądowych oraz zagadnieniach dotyczących niewypłacalności; ochronie dłużników i oddłużaniu, sporach sądowych z bankami i funduszami z umów pożyczek i kredytów, w tym kredytów frankowych, upadłości konsumenckiej, obsłudze prawnej i restrukturyzacji firm oraz dochodzeniu odszkodowań.

Jak każdy radca prawny i adwokat ze Stargardu reprezentuję swoich klientów przed sądami, w tym Sądem Rejonowym w Stargardzie oraz wszystkimi sądami w Szczecinie i innych miastach województwa zachodniopomorskiego.

W CZYM RADCA PRAWNY MOŻE
TOBIE POMÓC?

Doradztwo i konsultacje

Radca prawny świadczy pomoc prawną poprzez udzielanie porad prawnych Stargard oraz konsultacji i sporządzaniu opinii i dokumentów.

Sprawy sądowe

Radcowie prawni oraz adwokaci występują przed sądami i urzędami w charakterze pełnomocników i obrońców.

Upadłość konsumencka

Radca prawny może być pełnomocnikiem dłużnika i wierzycieli w postępowaniu takim jak upadłość konsumencka Stargard.

Obsługa biznesu

Radcy prawni zajmują się profesjonalną obsługą prawną przedsiębiorców oraz spółek.

Tworzenie umów

Radca prawny zajmuje się redagowaniem, analizą i wykładnią umów cywilnych.

Negocjacje i Mediacje

Profesjonalni prawnicy - adwokat i radca prawny Stargard uczestniczą przy negocjacjach i mediacjach w imieniu lub obok swoich mocodawców.

Adwokat Stargard Radca prawny Stargard Kancelaria adwokacka Stargard kancelaria radcy prawnego Stargard upadłość konsumencka stargard odszkodowania stargard porady prawne Stargard prawnik Stargard kancelaria prawna Stargard

Adwokat Stargard

W ramach pomocy prawnej w mojej kancelarii radcy prawnego w Stargardzie pełni dyżury również adwokat Stargard, który prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Stanowi to wsparcie mojej działalności prawniczej z zakresu dziedzin prawa, których nie prowadzę na co dzień osobiście. Kancelaria Adwokacka Stargard zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami prawa karnego oraz cywilnego. Tym samym w ramach mojej działalności radcy prawnego w Stargardzie mogę zapewnić kompleksową pomoc prawną niemalże wszystkim klientom zamieszkałym w mieście Stargard i okolicach. Mimo dużej konkurencyjności adwokatów ze Stargardu na lokalnym rynku wciąż jest zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych prawników i kancelarie adwokackie.

Prawnik Stargard

Tylko radcy prawni Stargard i adwokaci Stargard zajmują się zawodowo pomocą prawną jako profesjonalni prawnicy w naszym mieście. Warto więc szukać pomocy prawnej w kancelariach radców prawnych i kancelariach adwokatów. Każdy z wymienionych prawników Stargard posiada takie same uprawnienia do świadczenia usług prawnych.

 

Jako uprawniony radca prawny i doświadczony prawnik ze Stargardu w swojej kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego gwarantuję usługi prawne najwyższej jakości, zgodne z najwyższymi standardami zawodu radcy prawnego. Moja wieloletnia praktyka w zawodzie prawnika w Stargardzie i wąska specjalizacja są kluczem  skutecznego działania. Tytuł doradcy restrukturyzacyjnego natomiast przekłada się na wiedzę ekspercką z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółową ofertą usług oferowanych przez moją kancelarię radcy prawnego w Stargardzie przejdź na stronę główną lub wybierz zakładkę 'oferta'.

Image by Pawel Czerwinski

Kancelaria w Stargardzie

Adwokat Stargard i Radca Prawny Stargard

Moja kancelaria mieści się w samym centrum Stargardu przy ul. Czarnieckiego 13/2 - I piętro (vis a vis Sanepidu). Spotkania z adwokatem i radcą prawnym w stargardzkiej kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego należy umawiać z wyprzedzeniem. Umówić wizytę albo skontaktować się możesz telefonicznie, emailowo albo poprzez formularz kontaktowy. Jako radca prawny ze Stargardu pozostaję do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń: 690 966 900

Adwokat i Radca Prawny - Bogdan Smolira Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego

ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego 13/2

73 - 110 Stargard

tel: 690 966 900

email: kancelaria@smolira.pl

Godziny otwarcia:

Pon. - Pt. 10:00 - 19:00

Formularz kontaktowy

Dziękujemy za przesłanie!