top of page
Introducing our law firm

Radca Prawny Stargard Bogdan Smolira Kancelaria Radcy Prawnego w Stargardzie

Bogdan Smolira jako profesjonalny prawnik ze Stargardu skutecznie rozwiąże Twój problem prawny.

Radca prawny Stargard - Kancelaria radcy prawnego Stargard

Adwokat Stargard Radca prawny Stargard Kancelaria adwokacka Stargard kancelaria radcy prawnego Stargard upadłość konsumencka stargard odszkodowania stargard porady prawne Stargard Prawnik Stargard kancelria prawna Stargard

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie oraz doradcą restrukturyzacyjnym.

Pochodzę ze Stargardu i tutaj rozpocząłem swoją prawniczą ścieżkę zawodową.

Specjalizuję się w:

 • prawie i postępowaniu cywilnym,

 • sporach z bankami i funduszami z umów kredytów i pożyczek, w tym kredytów frankowych i hipotecznych,

 • pomocy dłużnikom i ochronie majątku,

 • upadłości konsumenckiej,

 • obsłudze prawnej biznesu,

 • restrukturyzacji firm,

 • dochodzeniu odszkodowań.

Kancelaria Prawna Stargard

Kancelaria świadczy pomoc prawną i doradztwo restrukturyzacyjne z zakresu dziedzin:

 • Prawo cywilne

 • Prawo spadkowe

 • Prawo nieruchomości

 • Prawo umów i zobowiązań

 • Prawo upadłościowe

 • Prawo restrukturyzacyjne

 • Prawo bankowe

 • Postępowanie egzekucyjne

Najważniejsze obszary praktyki prawnej obejmuje:

 • Pomoc dłużnikom i ochrona majątku

 • Pomoc frankowiczom

 • Prowadzenie sporów sądowych przeciwko bankom z umów kredytów i pożyczek

 • Restrukturyzacja zadłużonych firm 

 • Restrukturyzacja konsumencka

 • Upadłość firmowa

 • Upadłość konsumencka

 • Sprawy sądowe w postępowaniu spadkowym

 • Dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień

 • Stała i bieżąca obsługa prawna firm i ochrona biznesu

AdobeStock_528889453.jpeg

​Indywidualną kancelarię prawną prowadzę w Stargardzie od 2011 roku. Mimo ekspansji mojej kancelarii prawniczej na rynki większych miast takich jak Szczecin i Warszawa, wciąż czerpię satysfakcję z pomocy stargardzianom. Jako radca prawny usługi prawne i pomoc prawną w stargardzkiej kancelarii radcy prawnego świadczę zarówno dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców ze Stargardu i okolic. Jak każdy radca prawny i adwokat ze Stargardu reprezentuję swoich klientów przed sądami, w tym Sądem Rejonowym w Stargardzie oraz wszystkimi sądami w Szczecinie i innych miastach województwa zachodniopomorskiego. W zakresie wykonywanych usług udzielam również porad prawnych Stargard i konsultacji oraz sporządzam opinie prawne i dokumenty. Każdy radca prawny tak samo jak adwokat występuje nie tylko przed sądami, ale również urzędami, w tym prokuraturą, policją i komornikiem w charakterze pełnomocnika i obrońcy. Ponadto radca prawny Stargard może być pełnomocnikiem we wszelkich czynnościach pozasądowych. Radcy prawni są specjalistami prawa gospodarczego, a tym samym świadczą zawodową obsługę prawną przedsiębiorców oraz spółek. Zajmują się również redagowaniem, analizą i wykładnią umów. Jako profesjonalni prawnicy uczestniczą przy mediacjach i negocjacjach w imieniu albo obok swoich klientów. Wszystkie wymienione czynności świadczy moja kancelaria radcy prawnego w Stargardzie.

Adwokat Stargard Radca prawny Stargard Kancelaria adwokacka Stargard kancelaria radcy prawnego Stargard upadłość konsumencka stargard odszkodowania stargard porady prawne Stargard prawnik Stargard kancelaria prawna Stargard

Adwokat Stargard

W ramach pomocy prawnej w mojej kancelarii radcy prawnego w Stargardzie pełni dyżury również adwokat Stargard, który prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Stanowi to wsparcie mojej działalności prawniczej z zakresu dziedzin prawa, których nie prowadzę na co dzień osobiście. Kancelaria Adwokacka Stargard zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami prawa karnego oraz cywilnego. Tym samym w ramach mojej działalności radcy prawnego w Stargardzie mogę zapewnić kompleksową pomoc prawną niemalże wszystkim klientom zamieszkałym w mieście Stargard i okolicach. Mimo dużej konkurencyjności adwokatów ze Stargardu na lokalnym rynku wciąż jest zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych prawników i kancelarie adwokackie.

Prawnik Stargard

Tylko radcy prawni Stargard i adwokaci Stargard zajmują się zawodowo pomocą prawną jako profesjonalni prawnicy w naszym mieście. Warto więc szukać pomocy prawnej w kancelariach radców prawnych i kancelariach adwokatów. Każdy z wymienionych prawników Stargard posiada takie same uprawnienia do świadczenia usług prawnych.

Jako uprawniony radca prawny i doświadczony prawnik ze Stargardu w swojej kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego gwarantuję usługi prawne najwyższej jakości, zgodne z najwyższymi standardami zawodu radcy prawnego. Moja wieloletnia praktyka w zawodzie prawnika w Stargardzie i wąska specjalizacja są kluczem  skutecznego działania. Tytuł doradcy restrukturyzacyjnego natomiast przekłada się na wiedzę ekspercką z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Moja kancelaria radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego charakteryzuje się specjalizacją w określonych dziedzinach prawa. Głównymi zagadnieniami prowadzonej praktyki prawnej są sprawy związane z długami i niewypłacalnością - restrukturyzacja firm i konsumentów, ochrona majątku przed egzekucją komorniczą, strategie oddłużeniowe, spory sądowe z bankami i funduszami, upadłość konsumencka i firmowa. Ponadto kancelaria może pochwalić się wieloma sukcesami w sprawach kredytów frankowych i dochodzeniu odszkodowań. Prowadzimy też z powodzeniem stałą obsługę prawną przedsiębiorców oraz sprawy cywilne majątkowe (prawo spadkowe, nieruchomości, umowy).

Biurko

Kancelaria w Stargardzie

Adwokat Stargard i Radca Prawny Stargard

Moja kancelaria mieści się w samym centrum Stargardu przy ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego 13/2 - I piętro (vis a vis Sanepidu). Spotkania z adwokatem i radcą prawnym w stargardzkiej kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego należy umawiać z wyprzedzeniem. Umówić wizytę albo skontaktować się możesz telefonicznie, emailowo albo poprzez formularz kontaktowy. Jako radca prawny ze Stargardu pozostaję do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń: 690 966 900
Napisz: kancelaria@smolira.pl

ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego 13/2

73 - 110 Stargard

tel. 690 966 900

email: kancelaria@smolira.pl

Godziny otwarcia: Pn - Pt: 10:00-19:00

(wymagane uprzednie umówienie wizyty)

bottom of page