top of page
Introducing our law firm

Radca Prawny Stargard - Bogdan Smolira

Prawnik Specjalista od Zadłużenia i Niewypłacalności, Cywilnych Spraw Majątkowych i Finansowych, Sporów z Bankami i Ubezpieczycielami, Upadłości Konsumenckiej oraz Odszkodowań.

Adwokat Stargard Radca prawny Stargard Kancelaria adwokacka Stargard kancelaria radcy prawnego Stargard upadłość konsumencka stargard odszkodowania stargard porady prawne Stargard Prawnik Stargard kancelria prawna Stargard

Radca Prawny Stargard - Kancelaria Radcy Prawnego Stargard

Bogdan Smolira, radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie oraz doradca restrukturyzacyjny, oferuje kompleksową pomoc prawną na terenie Stargardu. Znajdziesz tu wsparcie w dziedzinach:

 • Prawo Cywilne i Sprawy Majątkowe

Zaufaj naszemu doświadczeniu w obszarze prawa cywilnego i spraw majątkowych. Jako profesjonalny prawnik ze Stargardu, Bogdan Smolira zapewnia skuteczną reprezentację w sprawach spadkowych, umowach oraz wszelkich kwestiach związanych z majątkiem.

 • Spory z Bankami i Funduszami

Rozwiązujemy skomplikowane sprawy dotyczące sporów z bankami oraz funduszami, gwarantując skuteczną obronę interesów naszych klientów.

 • Upadłość Konsumencka i Firmowa​

Bogdan Smolira, radca prawny, a zarazem doradca restrukturyzacyjny, specjalizujący się w upadłości konsumenckiej i firmowej, oferuje wsparcie i profesjonalną pomoc w trudnych sytuacjach finansowych.

 • Restrukturyzacja Zadłużonych Firm i Konsumentów 

Doradztwo restrukturyzacyjne to specjalność naszej kancelarii prawnej. Pomagamy firmom i konsumentom w przezwyciężaniu trudności finansowych poprzez skuteczne restrukturyzacje i strategie oddłużeniowe.

 • Obsługa Prawna Biznesu 

Jako prawnik zajmujący się obsługą prawną firm w Stargardzie, Bogdan Smolira służy fachowym doradztwem i kompleksową opieką prawną dla przedsiębiorców.

 • Spory z Ubezpieczycielami i Odszkodowania

Bogdan Smolira, radca prawny ze Stargardu, skutecznie reprezentuje klientów w sprawach z ubezpieczycielami oraz w dochodzeniu odszkodowań oraz zadośćuczynień

Kancelaria Prawna Stargard

Jesteśmy doświadczoną kancelarią prawniczą z siedzibą w Stargardzie, świadczącą kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości usług prawnych, opartych na wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmie. Nasza kancelaria radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego świadczy usługi prawnicze i doradztwo restrukturyzacyjne w obszarach takich jak:

 • Prawo cywilne,

 • Prawo spadkowe,

 • Prawo nieruchomości,

 • Prawo umów i zobowiązań,

 • Prawo ubezpieczeń i odszkodowania

 • Prawo upadłościowe,

 • Prawo restrukturyzacyjne,

 • Prawo bankowe,

 • Postępowanie egzekucyjne.

Adwokat Stargard Radca prawny Stargard Kancelaria adwokacka Stargard kancelaria radcy prawnego Stargard upadłość konsumencka stargard odszkodowania stargard porady prawne Stargard prawnik Stargard kancelaria prawna Stargard

Adwokat Stargard

W ramach pomocy prawnej w mojej kancelarii radcy prawnego w Stargardzie pełni dyżury również adwokat Stargard, który prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Stanowi to wsparcie mojej działalności prawniczej z zakresu dziedzin prawa, których nie prowadzę na co dzień osobiście. Kancelaria Adwokacka Stargard zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami prawa karnego oraz cywilnego. Tym samym w ramach mojej działalności radcy prawnego w Stargardzie mogę zapewnić kompleksową pomoc prawną niemalże wszystkim klientom zamieszkałym w mieście Stargard i okolicach. Mimo dużej konkurencyjności adwokatów ze Stargardu na lokalnym rynku wciąż jest zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych prawników i kancelarie adwokackie.

Prawnik Stargard

Tylko radcy prawni Stargard i adwokaci Stargard zajmują się zawodowo pomocą prawną jako profesjonalni prawnicy w naszym mieście. Warto więc szukać pomocy prawnej w kancelariach radców prawnych i kancelariach adwokatów. Każdy z wymienionych prawników Stargard posiada takie same uprawnienia do świadczenia usług prawnych.

Jako uprawniony radca prawny i doświadczony prawnik ze Stargardu w swojej kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego gwarantuję usługi prawne najwyższej jakości, zgodne z najwyższymi standardami zawodu radcy prawnego. Moja wieloletnia praktyka w zawodzie prawnika w Stargardzie i wąska specjalizacja są kluczem  skutecznego działania. Tytuł doradcy restrukturyzacyjnego natomiast przekłada się na wiedzę ekspercką z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

​Indywidualną kancelarię prawną prowadzę w Stargardzie od 2011 roku. Mimo ekspansji mojej kancelarii prawniczej na rynki większych miast takich jak Szczecin i Warszawa, wciąż czerpię satysfakcję z pomocy stargardzianom. Jako radca prawny usługi prawne i pomoc prawną w stargardzkiej kancelarii radcy prawnego świadczę zarówno dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców ze Stargardu i okolic. Jak każdy radca prawny i adwokat ze Stargardu reprezentuję swoich klientów przed sądami, w tym Sądem Rejonowym w Stargardzie oraz wszystkimi sądami w Szczecinie i innych miastach województwa zachodniopomorskiego. W zakresie wykonywanych usług udzielam również porad prawnych Stargard i konsultacji oraz sporządzam opinie prawne i dokumenty. Każdy radca prawny tak samo jak adwokat występuje nie tylko przed sądami, ale również urzędami, w tym prokuraturą, policją i komornikiem w charakterze pełnomocnika i obrońcy. Ponadto radca prawny Stargard może być pełnomocnikiem we wszelkich czynnościach pozasądowych. Radcy prawni są specjalistami prawa gospodarczego, a tym samym świadczą zawodową obsługę prawną przedsiębiorców oraz spółek. Zajmują się również redagowaniem, analizą i wykładnią umów. Jako profesjonalni prawnicy uczestniczą przy mediacjach i negocjacjach w imieniu albo obok swoich klientów. Wszystkie wymienione czynności świadczy moja kancelaria radcy prawnego w Stargardzie.

Moja kancelaria radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego charakteryzuje się specjalizacją w określonych dziedzinach prawa. Głównymi zagadnieniami prowadzonej praktyki prawnej są sprawy związane z długami i niewypłacalnością - restrukturyzacja firm i konsumentów, ochrona majątku przed egzekucją komorniczą, strategie oddłużeniowe, spory sądowe z bankami i funduszami, upadłość konsumencka i firmowa. Ponadto kancelaria może pochwalić się wieloma sukcesami w sprawach kredytów frankowych i dochodzeniu odszkodowań. Prowadzimy też z powodzeniem stałą obsługę prawną przedsiębiorców oraz sprawy cywilne majątkowe (prawo spadkowe, nieruchomości, umowy).

Adwokat Stargard i Radca Prawny Stargard

Moja kancelaria mieści się w samym centrum Stargardu przy ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego 13/2 - I piętro (vis a vis Sanepidu). Spotkania z adwokatem i radcą prawnym w stargardzkiej kancelarii radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego należy umawiać z wyprzedzeniem. Umówić wizytę albo skontaktować się możesz telefonicznie, emailowo albo poprzez formularz kontaktowy. Jako radca prawny ze Stargardu pozostaję do Twojej dyspozycji.

ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego 13/2

73 - 110 Stargard

tel. 690 966 900

email: kancelaria@smolira.pl

Godziny otwarcia: Pn - Pt: 10:00-19:00

(wymagane uprzednie umówienie wizyty)

bottom of page