Profesjonalni Prawnicy

Adwokat, Radca Prawny i Doradca Restrukturyzacyjny

Obecnie w kancelarii usługi prawne świadczy dwóch profesjonalnych prawników - radca prawny i doradca restrukturyzacyjny Bogdan Smolira oraz adwokat Błażej Citowicz. 

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego

Nasza Misja

Misją kancelarii jest niesienie najwyższej jakości wsparcia prawnego dla przedsiębiorców, firm i osób niewypłacalnych lub zagrożonych niewypłacalnością oraz poszkodowanych w wypadkach.

 

Wspieramy przedsiębiorców w celu maksymalizacji ich zysku oraz ogólnego rozwoju biznesu i satysfakcji z jego prowadzenia . W przypadku utraty płynności finansowej wdrażamy procedury restrukturyzacyjne w celu jej odzyskania.

Zależy nam na poprawie komfortu życia osób niewypłacalnych lub zagrożonych niewypłacalnością. Zdajemy sobie sprawę jak wielkim ciężarem dla dłużników  jest popadnięcie w spiralę zadłużenia. Udowadniamy, że długów można się pozbyć, czy to w procesie restrukturyzacji , czy całkowitego oddłużenia. Chronimy dłużników przed windykacją i egzekucją.

 

Osoby poszkodowane w zdarzeniach losowych, takich jak wypadki znajdują nasze wsparcie w ciężkim procesie dochodzenia należnych im świaczeń odszkodowawczych.

 

Rozumiemy, iż bez odpowiedniego wsparcia specjalisty wyjście z probemów bywa bardzo trudne, a niekiedy nawet niemożliwe, dlatego jesteśmy aby temu podołać.

Atut 01.

Specjalizacja

Nie zajmujmy się każdą dziedziną. Ukierunkowani jesteśmy na wąskie specjalizacje, obejmujące prawo biznesu, restrukturyzacje, ochronę dłużnika, w tym antywindykację, procedury oddłużeniowe i prawo upadłościowe, a nadto dochodzenie odszkodowań.