Nasza Kancelaria

Radcy Prawni. Doradcy Restrukturyzacyjni.

Jesteśmy kancelarią ukierunkowaną na usługi prawne i restrukturyzacyjno - oddłużeniowe skierowane dla firm i osób prywatnych. Skupiamy się na obsłudze firm, głównie mikro i małych przedsiębiorstw, podmiotów oraz osób zadłużonych i niewypłacalnych, a także osób poszkodowanych w wypadkach.

Kancelaria Doradztwa Restrukturyzacyjnego

Nasza Misja

Misją kancelarii jest niesienie najwyższej jakości wsparcia prawnego dla przedsiębiorców, firm i osób niewypłacalnych lub zagrożonych niewypłacalnością oraz poszkodowanych w wypadkach.

 

Wspieramy przedsiębiorców w celu maksymalizacji ich zysku oraz ogólnego rozwoju biznesu i satysfakcji z jego prowadzenia . W przypadku utraty płynności finansowej wdrażamy procedury restrukturyzacyjne w celu jej odzyskania.

Zależy nam na poprawie komfortu życia osób niewypłacalnych lub zagrożonych niewypłacalnością. Zdajemy sobie sprawę jak wielkim ciężarem dla dłużników  jest popadnięcie w spiralę zadłużenia. Udowadniamy, że długów można się pozbyć, czy to w procesie restrukturyzacji , czy całkowitego oddłużenia. Chronimy dłużników przed windykacją i egzekucją.

 

Osoby poszkodowane w zdarzeniach losowych, takich jak wypadki znajdują nasze wsparcie w ciężkim procesie dochodzenia należnych im świaczeń odszkodowawczych.

 

Rozumiemy, iż bez odpowiedniego wsparcia specjalisty wyjście z probemów bywa bardzo trudne, a niekiedy nawet niemożliwe, dlatego jesteśmy aby temu podołać.

mec. Bogdan Smolira

Radca Prawny. Doradca Restrukturyzacyjny.

Pomysłodawca i założyciel kancelarii. Prowadzi własną praktykę prawną od 2011 roku.  Wcześniejsze doświadczenia zawodowe nabywał w sądach i kancelariach prawniczych. W międzyczasie powołał do życia wiele podmiotów gospodarczych i aktywnie uczestniczył w ich rozwoju. Obecnie jest właścicielem kancelarii z siedzibą i filiami w kraju oraz firmy prawniczej z siedzibą w Wielkiej Brytanii, zarządza kancelarią Credo Odszkodowania oraz jest fundatorem Fundacji Pomagamy Zadłużonym. Obsługuje i doradza przedsiębiorcom, realizuje procesy restrukturyzacyjne i oddłużeniowe, przeprowadza postępowania upadłościowe i dochodzi odszkodowań. Skutecznie prowadzi spory przed sądami wszystkich instancji. W postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych występuje w charakterze zarządcy, nadzorcy i syndyka.

Właściciel kancelarii

Pomagamy klientom bez względu na

ich miejsce zamieszkania lub siedzibę

Atut 01.

Specjalizacja

Nie zajmujmy się każdą dziedziną. Ukierunkowani jesteśmy na wąskie specjalizacje, obejmujące prawo biznesu, restrukturyzacje, ochronę dłużnika, w tym antywindykację, procedury oddłużeniowe i prawo upadłościowe, a nadto dochodzenie odszkodowań.

Warszawa - ulica Wilcza 29A /7

Szczecin - ulica 3 - go Maja 12 /4

Stargard - ulica Czarnieckiego 13 /2

Tel: 690 966 900