O Kancelarii

Jesteśmy kancelarią ukierunkowaną na usługi prawne i restrukturyzacyjno - oddłużeniowe skierowane dla firm i osób prywatnych. Skupiamy się na obsłudze firm, głównie mikro i małych przedsiębiorstw, podmiotów oraz osób zadłużonych i niewypłacalnych, a także osób poszkodowanych w wypadkach.

Kancelaria niesie pomoc klientom bez względu na ich miejsce zamieszkania czy siedzibę.

Bogdan Smolira

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego.

Misja

Misją kancelarii jest niesienie najwyższej jakości wsparcia prawnego dla przedsiębiorców, firm i osób niewypłacalnych lub zagrożonych niewypłacalnością oraz poszkodowanych w wypadkach.

 

Wspieramy przedsiębiorców w celu maksymalizacji ich zysku oraz ogólnego rozwoju biznesu i satysfakcji z jego prowadzenia . W przypadku utraty płynności finansowej wdrażamy procedury restrukturyzacyjne w celu jej odzyskania.

Zależy nam na poprawie komfortu życia osób niewypłacalnych lub zagrożonych niewypłacalnością. Zdajemy sobie sprawę jak wielkim ciężarem dla dłużników  jest popadnięcie w spiralę zadłużenia. Udowadniamy, że długów można się pozbyć, czy to w procesie restrukturyzacji , czy całkowitego oddłużenia. Chronimy dłużników przed windykacją i egzekucją.

 

Osoby poszkodowane w zdarzeniach losowych, takich jak wypadki znajdują nasze wsparcie w ciężkim procesie dochodzenia należnych im świaczeń odszkodowawczych.

 

Rozumiemy, iż bez odpowiedniego wsparcia specjalisty wyjście z probemów bywa bardzo trudne, a niekiedy nawet niemożliwe, dlatego jesteśmy aby temu podołać.

Atut 01.

Specjalizacja

Nie zajmujmy się każdą dziedziną. Ukierunkowani jesteśmy głownie na wąskie specjalizacje, obejmujące prawo biznesu, restrukturyzacje, ochronę dłużnika, w tym antywindykację, procedury oddłużeniowe i prawo upadłościowe, a nadto dochodzenie odszkodowań.